Благодійна акція «До світлого дня — світлі вчинки»: онкохворим дітям Сумщини передано медобладнання та препарати на суму понад 700 тис. грн.

6 серпня 2020 року митрополит Сумський і Охтирський Євлогій передав Сумській обласній дитячій клінічній лікарні медичне обладнання та препарати на суму понад 670 тисяч гривень, які були зібрані під час Х Благодійної акції допомоги онкохворим дітям Сумщини «До Світлого Дня — світлі вчинки». Понад 80 тисяч гривень зібрала у рамках акції Конотопська єпархія, яка придбала на ці кошти лікарські препарати. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Сумської єпархії.

Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій привітав завідувачку відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні Ліану Кузьмівну Нікітенко, а також персонал відділення, благословив на подальшу плідну працю. Сумський Архіпастир також подякував усім, хто долучився до акції.

Збір коштів проходив протягом Великого посту. В кожному храмі Сумської єпархії було встановлено скриньку із логотипом для збору пожертв.

Цього року в зазначений період тривали карантинні обмеження, що суттєво вплинуло на результати акції, адже храми були фактично закриті. Однак маленькі пацієнти не залишились без суттєвої допомоги від усіх, хто долучився до акції.

«Сподіваємось, що результати лікування стануть свідченням дієвості та ефективності благодійної акції “До Світлого Дня – світлі вчинки”», — зазначили в єпархії.

Просмотров: 189