Радісно, що ви всі стали кращими і ближчими до Бога — Предстоятель звернувся до пастви

«Звідки я про це знаю?» — запитав Блаженніший Митрополит Онуфрій, звертаючись до присутніх на богослужінні священнослужителів та вірян.

«Тому що той, хто був слабкий, який не міг стати кращим, він відпав. А той, хто став кращим, той встояв в Церкві і встоїть по Божій благодаті», — зазначив Предстоятель УПЦ. Про це Блаженніший владика сказав у відповідь на привітання з річницею інтронізації, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Він наголосив, що Церкву очолює Сам Господь і назвав головну мету її створення.

«Церква — це той організм, який Господь створив, Він його очолює, єдина і головна мета Церкви — удосконалювати людину, — сказав Його Блаженство. — Решта планують: що я зроблю за цей рік, за інший, за третій… в соціальному служінні, в архітектурі, в будівництві тощо. Це є другорядним. Основне в Церкві — самовдосконалення».

Звертаючись до присутніх Владика сказав: «Мені приємно, що всі ви, дорогі владики, дорогі отці, матушки, браття, сестри, за ці роки випробувань стали кращими, стали ближчими до Бога. Хтось може сказати, звідки я це знаю? Тому що той, хто був слабкий, хто не міг стати кращим — відпав. А той, хто став кращим, той встояв в Церкві та встоїть й надалі Божою благодаттю».

Насамкінець Митрополит Онуфрій подякував усім за молитви, за терпіння та підтримку.

«Бажаю, щоб усіх вас Господь покривав Своєю милістю, бо кожна людина має потребу в цій милості. Ласкою Божої ми живемо. Спаси, Господи! Благословіть і простіть», — сказав він.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1269