У КДАіС відбудеться ХII Міжнародна науково-практична конференція

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 27 жовтня 2020 року в Києві відбудеться ХII Міжнародна науково-практична конференція “Духовна та світська освіта: історія взаємин – сучасність – перпективи”, цьогоріч присвячена 30-ій річниці дарування Грамоти Святішим Патріархом Алексієм ІІ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу КДАіС.

Організатором конференції виступає Київська духовна академія і семінарія.

На конференції буде приділено особливу увагу історичному шляху Православ’я в незалежній Україні та тим викликам, які постають сьогодні перед Українською Православною Церквою.

У 2020 році Українська Православна Церква відзначає 30-у річницю дарування Грамоти Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Алексія ІІ, якою визначено бути Українській Православній Церкві незалежною і самостійною у своєму управлінні.

Нагадаємо, 17 серпня 2020 року Священний Синод УПЦ констатував важливе значення цієї Грамоти, яка стала передумовою для повноцінного звершення нашою Церквою своєї спасительної місії в незалежній Українській Державі. Також Синод закликав церковних науковців досліджувати історію Української Православної Церкви після 1990 року. У зв’язку з цим з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія щорічну науково-практичну конференцію буде присвячено вказаній ювілейній даті.

До обговорення конференції пропонуються наступні питання:

 • Історичний шлях Православ’я в Українських землях;
 • Актуальні проблеми вивчення історії Православ’я на Русі;
 • Православна Церква в незалежній Україні: проблеми та виклики;
 • «Історія Православ’я на Русі» як навчальна дисципліна в духовних навчальних закладах;
 • Історія та сьогодення духовних і богословських навчальних закладів;
 • Шляхи розвитку богословської науки в незалежній Україні.

До участі в конференції запрошуються викладачі і студенти духовних та світських навчальних закладів, спеціалісти в галузі богослов’я, філософії, історії, педагогіки.

Робочі мови конференції: українська та російська.

Регламент доповідейдо 20 хвилин.

Місце проведення: Україна, м. Київ, Київська духовна академія.

Матеріали конференції планується частково видати в журналі «Труди Київської духовної академії». Тексти доповідей для публікації слід направляти до Оргкомітету в електронному вигляді.

Вимоги до текстів:

 1. Текст подається українською або російською мовою.
 2. Текст має бути набраним у редакторі MS Word та збереженим у форматі doc або rtf.
 3. Шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5.
 4. Текст обов’язково повинен містити назву доповіді, прізвище, ім’я, по-батькові, священний сан, науковий ступінь автора, назву організації, яку він представляє, та його посаду.
 5. Посилання на джерела та літературу подаються знизу кожної сторінки.

Тексти доповідей не рецензуються. Рішення про можливість публікації доповідей приймає Видавнича група Київської духовної академії.

Електронну реєстрацію учасників конференції треба пройти ТУТ.

Заявки та тексти доповідей приймаються Оргкомітетом до 12 жовтня 2020 року.

Оргкомітет забезпечує харчування та проживання учасників під час роботи конференції.

Проїзд — за рахунок сторони, яка направляє учасника конференції.

Адреса Оргкомітету: 01015, Україна, м. Київ, вул. Лаврська 15, корпус 64, Київська Духовна Академія, секретарю Вченої Ради протоієрею Василію Яковчуку.

Телефон для довідок: +38 (063) 349-91-00

Факс: +38 (044) 255-12-07

E-mail: [email protected]

 

Просмотров: 307