У Зимненській обителі на Волині вшанували Святогірський Зимненський чудотворний образ Пресвятої Богородиці

24 вересня 2020 року у Святогірському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі на Волині відбулися урочистості з нагоди вшанування чудотворної Святогірської Зимненської ікони Божої Матері. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію  очолив глава Синодальної комісії у справах монастирів Української Православної Церкви, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Митрополиту Павлу співслужили митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит Ніжинський та Прилуцький Климент, митрополит Львівський та Галицький Філарет, архієпископ Волинський та Луцький Нафанаїл, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сільвестр та духовенство різних єпархій УПЦ.

Супроводжував богослужіння молитовний спів хору КДАіС під керівництвом архімандрита Леонтія (Тупкала).

Також за Літургією молились настоятелька Свято-Троїцького Корецького ставропігійного жіночого монастиря ігуменя Рафаїла (Хільчук), губернатор Волинської області Погуляйко Юрій Михайлович, керівництво Зимненської ОТГ та паломники з всієї Волині та інших областей України.

Після завершення богослужіння був звершений хресний хід з чудотворною Зимненською іконою Пресвятої Богородиці, після чого владика Павел передав всім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також подякував архіпастирям і духовенству, що співслужили, за молитви, ще раз привітавши всіх зі святом. Особливі слова вітання митрополита Павла були адресовані матінці-ігумені Стефані та сестрам Зимненської обителі, які несуть тут свій послух. Владика також привітав регента хору КДАіС архімандрита Романа (Подлубняка) з 50-літнім ювілеєм з Дня народження і підніс просфору.

Використано матеріали та фото Зимненської обителі у фейсбук, lavra.uafacebook.com/MitropolitNikodimorthodox.cn.uakdais.kiev.ua

Просмотров: 1904