У пожежах на Луганщині постраждали храмові споруди — у Сєверодонецькій єпархії збирають допомогу

У всіх храмах Сєвєродонецька йде збір гуманітарної допомоги постраждалим від пожежі жителям довколишніх селищ та збирають кошти для потреб погорільців. Також у Сєверодонецькій єпархії повідомляють про те, що вогонь не оминув стороною і храмові споруди на території єпархії,  передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“Масштаби пожеж, які охопили Луганщину, жахають своїми наслідками. Людські жертви, 10 тисяч гектарів випаленої землі й сотні знищених будинків. Не оминув вогонь стороною і храмові споруди на території Сєвєродонецької єпархії”, – йдеться у повідомленні 1 жовтня 2020 року.

Зазначається, шо на території Хресто-Воздвиженського храму села Лісова Дача повністю згоріли господарські будівлі. А при храмі праведного Тавіфи Іоппійської в селі Воронове вогонь знищив підсобні приміщення.

«З глибоким сумом дізнавалися новини про загиблих і постраждалих в пожежах, про горе, яке приніс людям вогонь, — зазначив митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим. — Багато хто залишився без даху над головою, вони спустошені й знесилені. Переживаємо разом з ними і молимося, щоб Господь укріпив, послав розраду і допомогу, а душам загиблих — упокоєння. Закликаю не припиняти молитов, щоб пожежі нарешті вщухли й більше ніхто не постраждав у цій стихії».

У всіх храмах Сєвєродонецька йде збір гуманітарної допомоги, також є можливість перерахувати кошти, які підуть на потреби погорільців.

Номер карти: 4149 4393 1962 3397 протодиякон Ігор (Шаповалов Ігор Миколайович).

1 жовтня, з благословення митрополита Сєверодонецького і Старобільського Никодима, в єпархії здійснено спів акафісту іконі Божої Матері «Неопалима купина». Зусилля рятувальників і всіх, хто допомагає боротися з вогнем, який знову охопив Луганщину, потрібно підкріпити гарячою молитвою, закликали у Сєверодонецькій єпархії.

Нагадаємо, в липні цього року у зв’язку з лісовими пожежами, що охопили околиці Сєверодонецька та Новоайдарський район, митрополит Никодим благословляв келійно читати акафіст іконі Божої Матері «Неопалима Купина».

Просмотров: 575