В Українській Православній Церкві допомагають жителям Луганської області, які постраждали від масштабних пожеж

Клірики Сєверодонецької єпархії передали допомогу жителям Луганської області, які постраждали від лісових пожеж, в Білоцерківській та Одеській єпархії оголосили збір гуманітарної допомоги. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби єпархій.

10 жовтня 2020 року єпископ Новопсковський Іринарх з благословення митрополита Сєверодонецького і Старобільського Никодима привіз гуманітарну допомогу в село Сиротине Луганської області. Саме в цьому населеному пункті пожежа знищила 80% житлових будинків.

Крім необхідних речей і продуктів, привезли господарський інвентар, в якому на сьогодні люди мають потребу найбільше — розбирають завали своїх згорілих будинків і розчищають територію.

Раніше гуманітарну допомогу жителям Сиротине та Воронове привозили зі Свято-Тихонівського храму смт Білокуракине, храму на честь преподобного Олександра Свірського смт Лозно-Олександрівка Білокуракинського району, Другого Свято-Митрофанівського храму м. Лисичанська та Свято-Троїцького храму м. Кремінна.

Напередодні митрополит Никодим відвідав Хресто-Воздвиженський храм селища Лісова Дача, а також селища Сиротине та Воронове.

Нагадаємо, у всіх храмах Сєвєродонецька йде збір гуманітарної допомоги постраждалим від пожежі жителям довколишніх селищ та збирають кошти для потреб погорільців. 

Номер карти: 4149 4393 1962 3397 протодиякон Ігор (Шаповалов Ігор Миколайович).

З благословення митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина в єпархії оголосили збір гуманітарної допомоги тим, хто постраждав від лісових пожеж у Луганській області. Постраждалі мають потребу у теплому одязі, предметах особистої гігієни та харчових продуктах тривалого зберігання. Збір гуманітарної допомоги проводиться в Управлінні Білоцерківської єпархії (м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 12) до 16 жовтня.

Телефон управління Білоцерківської єпархії: (04563) 9-15-49, +38 098-210-72-48.

10 жовтня в Одеській єпархії поспілкувалися з єпископом Новопсковським Іринархом і дізналися про поточну ситуацію.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 272