Погорільці все ще потребують допомоги. У Сєверодонецькій єпархії допомагають і закликають не залишатися байдужими

Важливо продовжувати допомагати людям і далі, тому що вони залишилися з руїнами замість житла. Передають слова правлячого архієрея митрополита Никодима в Сєверодонецькій єпархії.

В єпархії не припиняється збір і закупівля гуманітарної допомоги постраждалим від пожежі жителям селищ в околицях Сєверодонецька. Чергову партію передали в Сиротине. Повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальну пресслужбу.

Відзначається, що з благословення митрополита Сєверодонецького і Старобільського Никодима, допомогу в селище привіз вікарний архієрей єпископ Новопсковський Іринарх. Закуповували те, чого особливо потребують погорільці: будівельний інвентар, посуд, електропечі, обігрівачі та інші побутові речі.

«Ми намагаємося, щоб допомога була адресною, — зазначив владика Никодим. — Для цього вислуховуємо реальні потреби людей, по можливості закуповуємо необхідне і відразу привозимо. На жаль, це не вирішує всіх проблем. Але важливо продовжувати допомагати людям і далі, тому що вони залишилися з руїнами замість житла. А колишній ажіотаж вже вщух. Тому закликаю не залишатися байдужими».

Повідомляється, що речі можна залишити у Христо-Різдвяному кафедральному соборі м. Сєвєродонецька, де знаходяться спеціальні коробки для збору.

А також можна перерахувати кошти на номер картки ПриватБанку: 4149 4390 0057 2739 (прессекретар Сєверодонецької єпархії архімандрит Мелетій (Шаповалов Л.М.)

Нагадаємо, раніше у зв’язку з лісовими пожежами, що охопили околиці Сєвєродонецька та Новоайдарський район, митрополит Никодим благословив келійно читати акафіст іконі Божої Матері «Неопалима Купина».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 264