Відбулось останнє у 2020 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (+відео)

9 грудня 2020 року у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулось останнє у 2020 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Перед засіданням синодали та сонм архієреїв УПЦ звершили Божественну літургію в Успенському соборі з нагоди 30-річчя архієрейської хіротонії Предстоятеля.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Тимчасовими членами Священного Синоду є: митрополит Тульчинський і Брацлавський Іоанафан, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій та архієпископ Конотопський і Глухівський Роман.

На початку засідання Предстоятель запропонував піднести заупокійну молитву за спочилими у цьому році архієреями Української Православної Церкви. Члени Синоду звершили літію за митрополитом Черкаським і Канівським Софронієм (Дмитруком) та митрополитом Іоанникієм (Кобзєвим).

З нагоди 45-річчя архієрейської хіротонії Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив найстаршого члена Священного Синоду УПЦ митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела орденом Української Православної Церкви «Різдво Христове».

Під час роботи засідання Священного Синоду архієреї розглянули поточні питання з життя Церкви та заслухали звіти Синодальних установ УПЦ.

Про підсумки Синоду читайте за посиланням.

Нагадаємо, попереднє засідання Священного Синоду відбулось 17 серпня 2020 року.

  Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2744