В Українській Православній Церкві молитовно вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2020 року, в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий Східним київським вікаріатством єпископ Баришівський Віктор звершив заупокійну літію біля меморіального кургану “Героям Чорнобиля”, що розташований на території храмового комплексу Архістратига Михаїла столиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Єпископу Віктору співслужили секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свередюк та настоятель храму протоієрей Богдан Штим.

У церемонії вшанування пам’яті ліквідаторів взяли участь представники державної влади, Міністерства соціальної політики України, Дніпровської районної державної адміністрації, а також учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС встановлено в Україні Указом Президента від 10 листопада 2006 року, у пам’ять про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 625