На Луганщині та Волині розпочали будівництво нових храмів (фото, відео)

У Сєверодонецькій єпархії митрополит Никодим звершив чин закладки храму-каплиці на честь мученика Іоанна Воїна, у Волинській єпархії єпископ Афанасій — нового храму на честь Ікони Божої Матері “Всецариця”, який будується замість захопленого. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби Сєверодонецької та Волинської єпархій.

21 грудня 2020 року митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим звершив чин на фундамент храму-каплиці на честь мученика Іоанна Воїна в Сєвєродонецьку Луганської області.

На завершення митрополит Никодим звернувся до присутніх з архіпастирським словом, а будівельникам побажав Божої допомоги.

Раніше, 7 грудня, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив чин закладки нового храму на честь Ікони Божої Матері “Всецариця” у селі Озеряни Луцького району Волинської області.

Преосвященнішому владиці співслужили благочинний Княгининівського округу протоієрей Петро Приступа, настоятель громади протоієрей Петро Сковорода та клірики Волинської єпархії.

Владика освятив хрест, наріжний камінь, фундамент майбутньої будівлі та заклав пам’ятну капсулу.

На завершення Архіпастир побажав настоятелю громади та парафіянам Божої допомоги у подальших трудах.

Нагадаємо, що минулого року цю релігійну громаду позбавили права молитись у своєму храмі, передавши його громаді “ПЦУ”. Після захоплення храму віряни разом з настоятелем стали збиратися на молитву в приватному будинку.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 569