Професор КДА взяв участь у підсумковому засіданні Центрального Правління Українського Біблійного Товариства

26 січня 2021 року, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, професор протоієрей Ростислав Снігірьов взяв участь у підсумковому засіданні Центрального Правління Українського Біблійного Товариства. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу КДАіС.

Також під час робочої зустрічі із керівництвом УБТ, що відбулось після  офіційної частини, представник Академії обговорив подальшу участь викладачів КДАіС у створенні загальноприйнятного українського перекладу Святого Письма разом з неканонічними книгами, що буде відповідати православній богословській традиції.

Робота над перекладом Біблії українською мовою була започаткована 20 років тому. Українська Православна Церква, яка є однією із засновників УБТ, представлена у Товаристві та активно долучена над роботою у цьому напрямі. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, робоча група Київських духовних шкіл, що входить до УБТ, бере участь у перекладі Святого Письма та надає перекладачам свої зауваження і пропозиції.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 231