Предстоятель розповів, яку вакцину слід приймати, щоб жити вічно (відео)

Ми надто переймаємося земним життям та надміру переживаємо через сучасні перипетії. Однією з гучних і хвилюючих тем є, до прикладу, вакцинація.

На це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України звернув увагу під час проповіді в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м. Черкаси, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

«Сьогодні багато говорять про земне життя, про те, що треба робити щеплення, бо інакше людина помре. Проте є вакцина вічності – це покаяння», – підкреслив Його Блаженство.

Водночас, як зауважив Архіпастир, нині людьми заволодів страх, що якщо не пройдемо вакцинацію, то не проживемо довго. При цьому всі говорять тільки про земне життя, а про головне – про життя вічне – забувають.

«Що б людина собі не зробила, яку б вакцину не ввела – одну, чи десять, чи жодної, вона все одно помре. А якщо ми зробимо собі щеплення вічності, введемо вакцину вічності, тобто візьмемо покаяння у свій труд, тоді ми будемо жити вічно на небі во Христі Іісусі Господі нашім», – підсумував Митрополит Онуфрій.

Читайте також: Предстоятель: Людина має бути паном над багатством, а багатство — її рабом

Свідчити своїм життям Богу, що прагнемо одержати дар спасіння — Блаженніший Митрополит Онуфрій

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 5560