Свідчити своїм життям Богу, що прагнемо одержати дар спасіння — Блаженніший Митрополит Онуфрій (відео)

Предстоятель УПЦ закликав у своїй проповіді 31 січня 2021 року жити за заповідями Божими, щоб бути гідними просити у Господа дару спасіння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженніший Митрополит Онуфрій пояснив сенс відповіді Спасителя на питання, хто може спастися, якщо «верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Божеє Царство ввійти» (Лк. 18: 25-26).

«Господь сказав: “Неможливе людині – можливе Богові” (Лк. 18: 27). Цими словами Господь навчає нас, що спасіння, вічне життя – це є дар Божий. Ми не можемо пожити так, щоб сказати: “Господи, я вже заслужив цей дар, Ти мені винен дар спасіння”. Якщо ми робимо добро, якщо ми молимося, постимося, то можемо тільки показати цим, що готові прийняти дар спасіння», – зазначив він.

Але навіть якщо ми проводимо життя, гідне християнина, як продовжив Його Блаженство, дар спасіння треба просити у Бога.

Архіпастир дав пораду, як саме просити про дар вічного життя: «У православній молитві ми завжди кажемо: “Господи, помилуй, Господи, спаси!”. Це ми просимо в Бога дар спасіння, який є найбільший дар та заради якого людина живе на землі. Заради цього дару Бог створив нас, але ми загубили здібність утримати в собі цей дар, і Господь повернув нам через Своє Пришестя у світ, через Своє Воскресіння дар спасіння. Ми тільки повинні молитися і просити: “Господи, помилуй мене і спаси!”».

Підсумовуючи сказане, Предстоятель закликав «жити так, щоб своїм життям, яке має бути наповнене любов’ю, прощенням, взаємоповагою, милосердям, смиренням, кротістю, добрими справами, ми показали Богові, щоб хочемо від Нього одержати дар спасіння».

«Господь обов’язково подарує людині спасіння. Господь готовий всім дати його, тільки б людина захотіла його прийняти в себе», – додав владика.

Читайте також: Предстоятель: Людина має бути паном над багатством, а багатство — її рабом

Предстоятель розповів, яку вакцину слід приймати, щоб жити вічно

 Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 682