Українці можуть ходити в церкву, але не забувати про карантин — очільник Міністерства культури та інформаційної політики

Україна з наступного тижня повертається до моделі адаптивного карантину, українці можуть відвідувати релігійні установи, але не забувати про певні обмеження. Про це Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко написав у Телеграмі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

17 лютого Кабінет міністрів України продовжив карантин в Україні до 30 квітня. При цьому буде запроваджено карантин адаптивного характеру, який передбачає поділ регіонів на «червону», «помаранчеву», «жовту» і «зелену» зони обмежень. Очільник Мінкульту повідомив, що з 24 лютого встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

«Що це означає для сфери культури, креативних індустрій та релігійних установ? За дії «жовтої», пом’якшеної, зони дозволено проведення масових (культурних, розважальних, релігійних, рекламних та інших) заходів (у тому числі із розміщення учасників стоячи) за участю: до 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі)», – зокрема, зазначив глава МКІП.

Він також написав: «продовжуємо відвідувати заклади культури та користуватись культурно-креативними послугами. Але пам’ятаємо, що залежно від епідемічної ситуації, в областях можуть встановлюватись різні карантинні обмеження».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 851