Вигнана зі свого храму парафія с. Ділове на Закарпатті молилася просто неба на чолі з архієреєм (фото, відео)

21 лютого 2021 року, в Неділю про митаря і фарисея, парафіяни УПЦ с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, які втратили свій Свято-Успенський храм внаслідок рейдерського захоплення прихильниками «ПЦУ», помолилися просто неба з єпископом Угольським Симеоном, вікарієм Хустської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Хустської єпархії

Під час богослужіння були піднесені прохання та молитва за мир у Церкві та Державі, про припинення коронавірусної пандемії.

Два тижні тому активісти «ПЦУ», яких у закарпатському селі Ділове меншість, за сприяння влади отримали у своє розпорядження храм Свято-Успенської громади УПЦ.

Парафія буде й надалі законними способами відстоювати свій храм. Також розглядається питання про можливість побудови в селі нового храму Української Православної Церкви.

Нагадаємо, 29 червня 2020 року Хустська єпархія спростовувала заяву представників «ПЦУ» про перехід громади храму Успіння Пресвятої Богородиці в с. Ділове. Перереєстрацію громади УПЦ в с. Ділове провели за допомогою представників влади, заволодівши обманним шляхом статутними документами. Розпочалися суди, наразі віруючі УПЦ подали касаційну скаргу і в очікуванні рішення Вищого Адміністративного суду України. Варто зазначити, що минулого року відбулися провокації навколо храму.  Віряни УПЦ зауважують, що ініціюють ці провокації переважно ті, хто до храму не ходили й ходити не будуть. На Різдвяний Святвечір у 2021 р. прихильники “ПЦУ” повісили на ворота храму свої замки, заблокувавши вхід для парафіян УПЦ. Віруючі звернулася до влади з проханням втрутитися у ситуацію.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 5486