Представник УПЦ взяв участь у Міжконфесійному круглому столі «Впровадження професійного капеланства у сфері охорони здоров’я України»

26 лютого 2021 року відбувся Міжконфесійний онлайн-круглий стіл «Впровадження професійного капеланства у сфері охорони здоров’я України». З благословення голови Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів митрополита Львівського і Галицького Філарета,  участь в онлайн-заході взяв представник УПЦ при Громадській раді при МОЗ України з питань співпраці з ВРЦіРО протоієрей Олексій Годун. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на orthodox-medical.org.ua.

Організаторами даного заходу виступили Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з ВРЦіРО, ГО «Асоціація капеланів в охороні здоров’я України» та ГО «Елеос-Україна».

У Форумі взяли участь представники церков і релігійних організацій, Міністерство охорони здоров’я України в лиці заступника міністра пані Ірини Микичак.

Учасники обговорили питання щодо:

•    Стану розвитку медичного капеланства в релігійних організаціях України;
•    Організаційних моделей капеланської служби у сфері охорони здоров’я України;
•    Проблем законодавчого забезпечення впровадження капеланства у сфері охорони здоров’я України;
•    Потреби у стандартизації професійної капеланської діяльності у сфері охорони здоров’я;
•    Створення системи підготовки капеланів кадрів для потреб охорони здоров’я;
•    Перспективи розбудови Асоціації капеланів в охороні здоров’я України.

За результатами дискусій та обговорень була прийнята спільна резолюція щодо подальших дій задля впровадження професійного капеланства у сфері охорони здоров’я України.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 273