В єпархіях Української Православної Церкви надали чергову допомогу лікарням, людям похилого віку, інвалідам

Черкаська єпархія передала протизастудні медикаменти в усі лікарні Черкас, храми та монастирі єпархії, Ніжинська — ліки, що призначені для лікування коронавірусу Сєверодонецькій єпархії. В Одеській єпархії продовжують підтримувати нужденних: малозабезпечені сім’ї, людей, які залишилися без роботи в період карантину, інвалідів, пенсіонерів, переселенців. Співробітники відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври відвідали з благодійною допомогою підопічних з товариства інвалідів «Єдність». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби Черкаської, Сєверодонецької, Одеської єпархій та сайт lavra.ua.

Три тисячі упаковок медичних препаратів «Амбролітин» з благословення керуючого єпархією архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія співробітники Відділу з благодійності та соціального служіння Черкаської єпархії передали у всі лікарні Черкас, ряд районних клінік і санаторіїв, а також православні парафії та монастирі.

Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент від Ніжинської єпархії передав Сєвєродонецькій партію медикаментів для потреб жителів міста. З благословення митрополита Сєверодонецького і Старобільського Никодима єпископ Новопсковський Іринарх передав медикаменти в Сєвєродонецьку міську багатопрофільну лікарню. Препарати призначені для лікування коронавірусної інфекції.

Понад 300 нужденних отримали допомогу від Одеської єпархії Української Православної Церкви. З благословення Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела благодійні акції в підтримку малозабезпечених людей і роздача гуманітарної допомоги в Одеській єпархії тривають протягом семи років. Значна кількість малозабезпечених сімей, людей, які залишилися без роботи в період карантину, інвалідів, пенсіонерів, переселенців, отримують гуманітарну допомогу, звернувшись з письмовим проханням до митрополита Агафангела.

Співробітників відділу соціального служіння Києво-Печерської Лаври відвідали з благодійною допомогою — продуктами, солодощами, одягом — громадську організацію Подільського районного товариства інвалідів «Єдність». Священнослужителі поспілкувалися з працівниками організації та підопічними на духовні теми та подарували їм Казанську ікону Пресвятої Богородиці.

В обителі закликають охочих долучатися до ініціатив соціального служіння Києво-Печерської Лаври: “Будемо вдячні за продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, антисептики, побутову хімію і все те, що може знадобитися підопічним відділу соціального служіння Лаври”. Контакти за посиланням.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 354