Вийшла з друку ексклюзивна монографія про батьків Пресвятої Богородиці

Вийшла з друку книга «Святі богоотці Іоаким і Анна: родовід, житіє, чудеса», видана Паломницьким Центром Української Православної Церкви і видавництвом «Канон» (м. Черкаси) з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на pilgrims.in.ua.

Книга написана братією Карцонеїв, що проживають у каливі Великомученика Георгія скиту Святої Анни на Святій Горі Афон. У ній на підставі древніх джерел, сучасних досліджень і церковного передання було зроблено спробу найбільш повно реконструювати житіє батьків Пресвятої Богородиці, аналізувати їх роль в історії спасіння людського роду і місце у сонмі святих Православної Церкви. Крім іншого, у книзі публікуються свідчення про чудеса, які постійно відбуваються по молитвах богоотців, відомості про які узято з реєстру чудесних явищ, що ведеться у скиту Святої Анни на Афоні. Також у книзі наводиться спеціальне молитовне правило на народження дітей, яке з давніх часів старці скита благословляють бездітним парам, а також – канон і акафіст святим богоотцям Іоакиму і Анні.

«Мені довелося спостерігати за народженням цієї книги з самого початку, – говорить директор Паломницького Центру Володимир Теліженко, – від зібрання численних свідчень з творів святих отців, які так чи інакше згадують про походження святих батьків Богородиці чи наводять відомості, які зберегло церковне передання, до роботи над російським перекладом, виданням спочатку у Греції, і, зрештою – досить тривалою підготовкою російськомовного видання. Приємно тримати в руках багаторічну працю, яка наче набула сьогодні плоть і кров».

Перші примірники монографії були презентовані Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, Керуючому справами Української Православної Церкви митрополиту Бориспільському і Броварському Антонію, архієпископу Черкаському і Канівському Феодосію, а також – деяким православним вірянкам, які носять ім’я святої Анни.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 396