Митрополит Поліський Анатолій освятив храм в селі Ясинець для парафії, яка постраждала від церковних рейдерів

13 березня 2021 року митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив освячення Петро-Павлівського храму в селі Ясинець Дубровицького району Рівненської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Поліської єпархії.

Після рейдерського захоплення Миколаївського храму у селі Селець релігійна громада Української Православної Церкви  змушена була молитися у каплиці, розташованій на кладовищі села Ясинець. Зусиллями настоятеля протоієрея Миколая Іваничка та парафіян приміщення було облаштовано під храм.

13 березня митрополит Анатолій освятив новий престол та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія заклав мощі священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького у хрестовину святого престолу. Після освячення у храмі була звершена перша Божественна літургія.

Владиці співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі; протоієрей Миколай Іваничко – настоятель Петро-Павлівського храму села Ясинець; протоієрей Олександр Ксендзюк – настоятель Параскевського храму села Крупове; протоієрей Олександр Горбачевський – клірик жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району; клірики Київської єпархії УПЦ: протоієрей Олексій Годун та священик Георгій Іваничко.

Митрополит Анатолій привітав духовенство та богомольців з освяченням храму, подякував вірянам за жертовність та висловив побажання парафіянам зберегти як храм, так і віру своїх дідів і прадідів.
 Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1781