Прихильники «ПЦУ» жорстоко побили 63-річного парафіянина УПЦ в Задубрівці на Буковині

13 березня 2021 року шестеро прихильників «ПЦУ» жорстоко побили 63-річного парафіянина Свято-Михайлівського храму в селі Задубрівка  Чернівецької області Василя Хащіюка. Напад стався, коли він повертався додому з чергування у церкві. Про це повідомив телеграм-канал Чернівецько-Буковинської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У результаті чоловік отримав струс мозку, множинні забої обличчя і тіла. “…Госпіталізація та тривала реабілітація. Для літньої людини численні травми могли закінчитися летально”, – зазначають в єпархіальній прес-службі.

Нагадаємо, релігійна громада понад 680 днів цілодобово молиться та захищає свій храм.

“Кожен з парафіян має свій час, коли чергує, церква ніколи не залишається без людей, бо час і день наступного штурму ніхто не знає”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що деякі з нападників вже “відзначились” раніше при спробі захоплення храму 4 травня 2020 року, але так і не були притягнуті до відповідальності.

Читайте також: Він дуже добрий і спокійний, а 18-річні молодики побили його до напівсмерті — настоятель храму в Задубрівці розповів про свого парафіянина

Читайте наші новини також у Тelegram

Просмотров: 8232