Священики УПЦ з мощами Пантелеймона Цілителя відвідали лікарні та дитячі установи Києва

9-10 березня 2021 року з благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія священнослужителі та волонтери Української Православної Церкви з мощами святого великомученика і цілителя Пантелеймона відвідали лікарні та дитячі установи Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на blago.church.ua.

Голова Синодального відділу УПЦ з соціальних і гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшиян, представники дитячого православного центру, створеного для важко і невиліковно хворих дітей, під керівництвом протоієрея Євгенія Мелешкіна, сестри Ольгинського жіночого монастиря зі святинями відвідали Дитячий міський хоспіс та онкологічний диспансер, Київський міський Будинок дитини ім. М.М. Городецького і паліативний Центр для дітей сиріт, створений на базі дитячого будинку в м. Ворзель.

В установах були відслужені молебні перед святинями. Всі діти, їх батьки та персонал змогли попросити про допомогу, підтримку і зцілення. По закінченню молитов всі були окроплені святою водою.

Захід відбувся під керівництвом голови Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів митрополита Львівського і Галицького Філарета, за сприяння Синодального відділу УПЦ з соціальних і гуманітарних питань, а також за підтримки охоронної кампанії “СТЕЛС-1”.

За молитовну підтримку і святині організатори дякують архієпископу Фастівському Даміану, настоятелю Введенського чоловічого монастиря і Різоположенського скиту з братією.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 140