У Кременецькому Богоявленському монастирі звершили відспівування настоятельки Маріонілли (Панасюк)

23 березня 2021 року митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор звершив чин відспівування настоятельки Кременецької Богоявленської жіночої обителі Маріонілли (Панасюк) в м. Кременець Тернопільської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Йому співслужили митрополити: Тернопільський і Кременецький Сергій, Миколаївський і Очаківський Питирим, Почаївський Володимир, Чернівецький і Буковинський Мелетій, Ніжинський і Прилуцький Климент; архієпископи, єпископи та духовенство Української Православної Церкви.

За упокій душі новоспочилої настоятельки Кременецької обителі прибули помолилися ігумені та монахині жіночих монастирів з різних куточків Української Православної Церкви, а також велика кількість вірян.

Поховали ігуменю Маріонілу на монастирському цвинтарі.

Ігуменя Маріонілла (Панасюк) відійшла до Господа 21 березня 2021 року, в день Торжества Православ’я, на 89 році життя. Проживши довге і подвижницьке життя, матінка Маріонілла до останнього дня ревно дотримувалася правил чернечого життя і церковного уставу. Ці якості вона поєднувала з любов’ю до сестер і щирою гостинністю до всіх прочан і гостей ввіреної їй обителі.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 4868