Парафія УПЦ в Розтоках на Тернопільщині починає будівництво храму та потребує допомоги (+реквізити)

Постраждала від рейдерства «ПЦУ» парафія УПЦ в Розтоках Тернопільської області  завдяки благодійній допомозі розпочинає будівництво нового храму і продовжує збирати кошти на матеріали. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Facebook-сторінку Благодійного фонду «Фавор»

Зазначається, що фонд «Фавор» вже закупив і передав 465 мішків цементу для заливки фундаменту і зведення стін на 86 646 гривень для нового храму УПЦ в Розтоках, який побудують замість захопленого.

З 2019 року парафіяни звершують богослужіння у вагончику, але його недостатньо для численної громади. Будівництво храму почнуть найближчим часом.

Релігійна громада потребує допомоги для закупівлі лісо- та пиломатеріалів, утеплювача, антисептика для дерева, комплекту водостічної системи і інших матеріалів для облаштування покрівлі. Необхідна сума – 320 000 грн.

«Віруючі з нетерпінням чекають і просять Господа, щоб в їхньому селі скоріше задзвонили дзвони нового храму, і у них з’явилася можливість молитися в його затишному просторому приміщенні», – йдеться у повідомлені БФ.

Внести пожертвування і подати записки для поминання можна на сайті фонду за посиланням.

Карта Приватбанк: 5169 3305 3004 7445 з позначкою «РОЗТОКИ».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 582