Парафія Івано-Франківської єпархії, у якої “ПЦУ” відібрала храмовий комплекс, відзначила престольне свято у пристосованому під храм приміщені

28 березня 2021 року, у другу Неділю Великого посту, парафія на честь всіх святих Києво-Печерських в селі Гринява Верховинського району Івано-Франківської області, у якої відібрали храмовий комплекс представники “ПЦУ”, відзначила престольне свято. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Івано-Франківської єпархії.

Божественну літургію звершив духівник Верховинського благочиння митрофорний протоієрей Іоанн Гавриляк у пристосованому під храм приміщенні, де у грудні 2020 року було освячено престол на честь всіх преподобних Києво-Печерських.

Священнослужителю співслужило духовенство Верховинського благочиння та Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

Після богослужіння представники єпархії передали навчально-методичну літературу для воскресних шкіл благочиння.

Нагадаємо, церкву на честь усіх преподобних Києво-Печерських, що входила у храмовий комплекс при Успенському храмі в селі Гринява рейдери з “ПЦУ” захопили напередодні Різдва Христового, 5 січня 2020 року. А Свято-Успенський храм – 8 грудня 2019 року. Захоплення сталося через дві години після закінчення недільного богослужіння, коли парафіяни вже розійшлися.

 Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 603