Митрополит Филип звершив чернечі постриги в Хрестовоздвиженському жіночому монастирі Полтави

8 квітня 2021 року у Симеонівському храмі Хрестовоздвиженського жіночого монастиря міста Полтави митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив постриг послушниці Ольги в чернецтво з ім’ям Фаїна, а також інокинь Євгенію, Ерміонію та Анімаїсу в монашество з іменами Миропія, Ерміонія та Анімаїса, які несуть послух в обителі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Полтавської єпархії.

На постризі разом з митрополитом Филипом молилися клірики монастиря та міста Полтави, настоятелька обителі ігуменя Мастридія з сестрами та настоятелька Богородичного Горбанівського монастиря ігуменя Ангеліна.

Після завершення чину постригу владика привітав нових черниць зі вступом на шлях подвижництва і побажав всебічної допомоги Божої заради спасіння душі й Царства Божого.

Після завершення чину постригу Високопреосвященніший владика звернувся до новопострижених сестер з архіпастирською настановою про правила і мету чернечого життя.

За чернечим звичаєм після закінчення богослужіння всі сестри по черзі підходили до новопостриженних і бажали їм спасіння у Господі.

Нагадаємоархієпископ Черкаський і Канівський Феодосій  звершив постриг у Спасо-Преображенському жіночому монастирі, чернечий постриг було звершено у Благовіщенському монастирі на Рівненщині. Раніше чернечі постриги було звершено у Барському монастирі, у Києво-Печерській Лаврі, в Рихлівському монастирі Ніжинської єпархії, в Борисо-Глібському монастирі Ізюмської єпархії, в Олександрівському монастирі Одеської єпархії.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 392