До Великодня на Закарпатті та Херсонщині стартували благодійні акції для нужденних і конкурс малюнків для дітей

Щороку до свята Світлого Христового Воскресіння в єпархіях Української Православної Церкви проходять соціально-благодійні заходи. У Мукачівській і Херсонській єпархіях вже стартували Великодні благодійна акція та малюнковий конкурс, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на єпархіальні прес-служби.

З благословення митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора та за ініціативи голови Молодіжного відділу – архімандрита Агапіта (Шпиняка) у Мукачівській єпархії стартувала підготовка до благодійної справи. Щороку Іршавська молодь проводить Пасхальний марафон – випікає паски для людей, які потребують нашої допомоги та уваги.

«Ми запрошуємо кондитерів, аніматорів, людей, які просто бажають підтримати проект, усіх охочих. Якщо ви маєте бажання і можливість, то ми раді будь-якій підтримці!», – зазначають організатори з Іршавської молодіжки.

За додатковою інформацією звертатися за номерами тел.: +380968724567 – архімандрит Агапіт, керівник проекту; +380971124292 – Марселіна, координатор проекту.

Відділ у справах сім’ї Херсонської єпархії розпочав прийом робіт на конкурс дитячого малюнка «Великодня радість». До участі запрошуються як учні недільних шкіл, так і всі бажаючі діти віком від 6 до 15 років.

Малюнки можуть бути виконані в будь-якій техніці на аркуші паперу формату А4 або А3. Також приймаються роботи декоративно-прикладного мистецтва. Кожен юний митець може надіслати не більше трьох малюнків – по одному в кожній номінації – і одного виробу. Теми номінацій для малюнків: «Пасхальна радість», «Моя сім’я», «Мій храм», «Поробки».

Роботи повинні бути виконані без допомоги батьків або викладачів.

Переможців визначать у двох вікових категоріях: перша – від 6 до 10 років; друга – від 11 до 15 років. Крім того, в кожній номінації буде названо володаря призу глядацьких симпатій.

На переможців чекають призи та пам’ятні дипломи.

Усі бажаючі повинні відсканувати або сфотографувати свою роботу (роботи) і відправити фото на e-mail: [email protected] Прийом робіт завершиться 20 квітня.

Телефони для довідок: 067-681-10-27, 066-015-54-94 (координатор Ірина).

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 277