Вітання Предстоятеля митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу з 60-річчям з дня народження

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ПАВЛУ,

МИТРОПОЛИТУ ВИШГОРОДСЬКОМУ І ЧОРНОБИЛЬСЬКОМУ,

НАМІСНИКУ СВЯТО-УСПЕНСЬКОЇ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ,

ПОСТІЙНОМУ ЧЛЕНУ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

Сердечно вітаю Вас зі знаменним ювілеєм — 60-річчям з дня Вашого народження та днем Вашої Архієрейської хіротонії!

Ваше особистісне і духовне зростання припало на час, коли наша Церква зазнавала гонінь і втрат, а православна віра піддавалася утискам і нарузі. Смиренно підкоряючись волі Божій та слідуючи за покликом серця, ще в юні роки Ви ступили на благу стезю служіння Господу, сміливо сповідуючи та відстоюючи свою віру. Ведені промислительною десницею Всевишнього, Ви здобули духовну освіту та прийняли чернечий постриг, аби зрозуміти любов Христову, яка перевищує розуміння, та сповнитися всією повнотою Божою (див. Єф. 3:19).

Господу, Який бачив горіння Вашого серця, угодно було возложити на Ваші рамена сугубу відповідальність і вручити єпископський жезл правоти – жезл Царства Божого (Пс. 44:6), щоб зберігати в цілості і єдності духу стадо, яке Спаситель наш стяжав чесною Своєю Кровію. За роки свого архієрейського служіння Ви, дорогий Владико, здобули глибоку повагу єпископату, духовенства та вірян нашої Святої Церкви.

Молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, міцного здоров’я, духовної радості і натхнення невтомно продовжувати своє спасительне служіння на благо Святої Православної Церкви.

 

 

+ОНУФРІЙ,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ

19 квітня 2021 року

Просмотров: 480