В єпархіях УПЦ проводять Великодні благодійні акції на підтримку медиків і пацієнтів лікарень, інвалідів і людей похилого віку (оновлено)

У Великий піст в єпархіях Української Православної Церкви продовжують надавати допомогу тим, хто її особливо потребує. У Джанкойській єпархії в рамках акції «Добрі справи до світлого Дня Пасхи» передали благодійну допомогу медичному персоналу хоспісу, у Могилів-Подільській єпархії готують тисячі пасок для лікарень до Великодня, у Дніпропетровській єпархії збирають великодні подарунки для дітей із діагнозом ДЦП і людей похилого віку, у Рівненській єпархії закликають зібрати великодні кошики для засуджених, в Овруцькій єпархії надали 115 продуктових наборів нужденним. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби єпархій.

19 квітня 2021 року, з благословення митрополита Джанкойського і Роздольненського Аліпія духовенство Нижньогірського благочиння взяло участь в єпархіальній акції “Добрі справи до світлого Дня Пасхи”.

Священики благочиння відвідали хоспіс, розташований в с. Садовому Нижньогірського району. Священнослужителі передали благодійну допомогу медичному персоналу, після чого поспілкувалися з пацієнтами, давши нужденним духовні настанови.

Чернеча громада на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що діє на базі Архієрейського подвір’я в селі Теклівка Шаргородського району Вінницької області, готує тисячі пасок, які до Світлого Воскресіння Христового роздадуть пацієнтам місцевих лікарень.

В рамках благодійної акції «З турботою про кожного», яка проводиться з благословення митрополита Могилів-Подільського і Шаргородського Агапіта, сестри милосердя і послушниці вже випекли близько 2000 пасок і мають намір підготувати до свята ще стільки ж.

Паски напередодні Великодніх свят буде роздано у лікарні Могилів-Подільської єпархії.

З благословення митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея відділ у справах молоді Дніпропетровської єпархії спільно з громадською організацією «Союз Православної Молоді «СВІТЛО» проводить традиційну благодійну акцію зі збору подарунків до свята Світлого Христового Воскресіння.

Цього року через карантин проведення концерту не передбачається, однак планується вручення подарунків дітям із діагнозом ДЦП та людям похилого віку з Придніпровського геріатричного пансіонату.

Керівник відділу у справах молоді Дніпропетровської єпархії УПЦ протоієрей Олексій Гетьман +38 (067) 561-71-70.

Координатор проекту – Ірина Іваннікова +38 (093) 740-26-38.

З благословення митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія, настоятелі всіх храмів Рівненської єпархії будуть збирати для засуджених пасочки, крашанки та інші продукти. В єпархії звертаються до всіх вірних чад УПЦ з проханням приєднуватися до акції та приносити у Великодню ніч до храмів, де зокрема віряни будуть молитися й освячувати паски і писанки, продукти для людей, які нині перебувають за гратами. Також буде організовано прийомний пункт в м. Рівне, де будуть зберігатися всі пожертви до відправлення.
19 квітня парафіяни Кафедрального собору на честь  Різдва Христового в м. Коростень Житомирської області з благословенням митрополита  Овруцького і Коростенського Віссаріона надали 115 продуктових наборів нужденним. Зібрали допомогу при організаційній підтримці жіночої ради м. Коростень.

Раніше від Київської Митрополії допомогу отримали пацієнти Дніпровського терцентру, Ніжинська єпархія передала допомогу Яблунівській амбулаторії, у Черкаській єпархій придбано та освячено автобус, який щодня буде доставляти учнів і викладачів у православну гімназію. 

Також, як повідомлялося, у Мукачівській і Херсонській єпархіях уже стартували Великодні благодійна акція та малюнковий конкурс. Щороку зокрема Іршавська молодь проводить Пасхальний марафон – випікає паски для людей, які потребують нашої допомоги та уваги, та запрошує долучитися всіх бажаючих.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 980