Відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань відправив подарунки 10 школам-інтернатам (+відео, оновлено)

Напередодні свята Христового Воскресіння Українська Православна Церкви традиційно проводить акцію для дітей-сиріт «Подарунок на Великдень».

22 квітня 2021 року Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань відправив подарунки до Великодня 10 школам-інтернатам у різних регіонах України на суму у 100.000 гривень. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на blago.church.ua.

Православне духовенство, яку опікується дітьми-сиротами і школами-інтернатами, щороку напередодні великого свята Світлого Христового Воскресіння збирає інформацію про потреби цих установ.

Цього року було зібрано подарунки, які розвивають у дітях творчість, на суму в 100 тисяч гривень: від 3D ручок і фломастерів до книжок і розмальовок.

Представники Синодального відділу УПЦ висловлюють вдячність усім, хто допоміг зібрати необхідні кошти на акцію, яка подарує можливість дітям розділити світлий день Христового Воскресіння.

“Сердечно дякуємо православному благодійному фонду «Фавор» і всім, хто взяв участь в цій акції та вніс свою хоча б і невелику лепту в справу християнського милосердя і служіння нашим ближнім. З вашою допомогою, спільними зусиллями, ми змогли зробити хороший подарунок на свято Світлого Христового Воскресіння для дітей, які знаходяться в школах-інтернатах”, – написали в Синодальному відділі УПЦ та закликали й надалі долучатися до ініціатив і соціальних проектів Української Православної Церкви “для того, щоб дарувати радість тим людям, які в ній особливо мають потребу”.

Нагадаємо, у Великий піст в єпархіях Української Православної Церкви продовжують надавати допомогу тим, хто її особливо потребує. У Джанкойській єпархії в рамках акції «Добрі справи до світлого Дня Пасхи» передали благодійну допомогу медичному персоналу хоспісу, у Могилів-Подільській та Мукачіввській єпархіях готують тисячі пасок для лікарень та для нужденних до Великодня, у Дніпропетровській єпархії збирають великодні подарунки для дітей із діагнозом ДЦП і людей похилого віку, у Рівненській єпархії закликають зібрати великодні кошики для засуджених.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 268