Єпископ Баришівський Віктор взяв участь у зустрічі ВРЦіРО з Прем’єр-міністром України (фото)

23 квітня 2021 року відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) з Прем’єр-міністром України Д. А. Шмигалем. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Українську Православну Церкву на зустрічі представляв вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор, якого супроводжував заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Прем’єр-міністр акцентував увагу на необхідності дотримання релігійними організаціями карантинних обмежень та рекомендацій, які стосуються проведення пасхальних богослужінь. Д. Шмигаль зокрема сказав, що у випадку великої кількості вірян ідеально проводити богослужіння на відкритому повітрі, оскільки так можна забезпечити належну відстань між людьми.

«Ми цінуємо, що представники релігійних організацій роблять все для дотримання карантинних норм. Уряд зі свого боку і надалі докладатиме всіх зусиль для того, щоб державна політика у сфері релігії була ефективною, результативною та спрямованою на реалізацію відповідних прав і свобод громадян», — наголосив Прем’єр-міністр.

Єпископ Віктор у своєму слові відзначив важливість для віруючих людей належним чином відсвяткувати свято Воскресіння Христового, зі своєї сторони підтримав проведення богослужінь на відкритому повітрі, а також висловив вдячність державі в особі Прем’єр-міністра за конструктивну співпрацю у вирішенні актуальних питань церковно-державних відносин. Також владика торкнувся теми необхідності підтримки державою інституту традиційної сім’ї, а також акцентував увагу на недопущенні поширення гендерної політики у навчально-виховному процесі, яка суперечить Святому Письму та нормам моралі, і викликає спротив віруючих людей.

Учасники зустрічі обговорили низку питань, що стосуються церковно-державних відносин, зокрема, питання медичного, військового та пенітенціарного капеланства, сімейної політики держави, шляхів подолання демографічної кризи, співпраці релігійних спільнот та місцевих органів влади після адміністративної реформи.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1042