У Києві з 1 травня послаблюють суворі обмеження. Мер просить киян дотримуватися протиепідемічних заходів під час богослужінь та відвідання кладовищ

З 1 травня 2021 року Київ послаблює суворі обмеження. Мер міста Віталій Кличко під час брифінгу 30 квітня нагадав про це та попросив усіх дотримуватися встановлених протиепідемічних заходів під час Великодніх богослужінь та поминальних днів, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Віталій Кличко сьогодні підтвердив, що  із завтрашнього дня столиця послаблює суворі обмеження і попросив усіх киян дотримуватися встановлених протиепідемічних заходів під час Великодніх богослужінь.

Зокрема, починаючи з 1 травня перестануть діяти обмеження на роботу транспорту, торгівлі та закладів громадського харчування. З 5 травня до нормального режиму роботи повернуться освітні установи.

Віталій Кличко також розповів, що місто розробило порядок та графік відвідування кладовищ у поминальні дні. Ознайомитися з ним можна на Офіційному порталі Києва.

Він зазначив, що Департамент транспортної інфраструктури має забезпечити додаткові автобуси, щоб люди могли дістатися на кладовища в поминальні дні. Маршрути та графік руху будуть оприлюднені.

«Під час поминальних днів біля кладовищ патрулюватимуть посилені наряди поліції та «Муніципальної охорони», які контролюватимуть ситуацію і дотримання  протиепідемічних правил. Місто виходить з локдауну. Але подальша ситуація залежить від кожного з нас. Від того,  наскільки ми будемо обережними. Зокрема, і під час Великодніх свят. Проведіть їх із найближчими і найріднішими. В колі родини. Час ходити в гості і збиратися великими компаніями ще прийде. Сьогодні головне – не спричинити нової хвилі хвороби. Інакше локдаун був марним. Давайте будемо свідомими і відповідальними! І окремо звертаюся до киян, які виїжджають у ці дні на відпочинок закордон: ситуація в багатьох країнах сьогодні складна. Тому будьте обережними і на відпочинку. Пам’ятайте про головні правила захисту від вірусу!» – сказав мер.

Дивіться також: Звернення Предстоятеля напередодні Великодня у зв’язку з пандемією

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 172