У день Пасхи Христової Предстоятель приймав вітання у Києво-Печерській Лаврі

2 травня 2021 року, у день Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій приймав вітання з Великоднем на території Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженнішого владику вітали насельники Києво-Печерської обителі на чолі з намісником, хорові колективи, ректор, викладачі та студенти Київських духовних шкіл. Традиційно привітання Предстоятеля відбулось у Хрестовоздвиженському храмі Лаври.

Першим Блаженнішого владику від імені усієї братії Києво-Печерської Лаври привітав намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр подякував Предстоятелю за постійні молитви, поради, настанови та підтримку і подарував Предстоятелю букет квітів та великодню паску.

Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував за вітання, також привітав паству зі Світлим Христовим Воскресінням та роздав пасхальні подарунки під спів пасхальних піснеспівів хорами Київських духовних шкіл.

Нагадаємо, у великодню ніч Предстоятель звершив урочисте богослужіння у Києво-Печерській Лаврі.

Просмотров: 1061