7 мільйонів глядачів слідкували за головними Великодніми подіями он-лайн завдяки «Інтеру» (відео)

У дні святкування Світлого Христового Воскресіння ТК «Інтер» традиційно транслював головні події пасхальних днів: сходження Благодатного Вогню в Храмі Воскресіння Христового на Гробі Господньому і Великоднє Богослужіння.

Також у Велику суботу були показані документальний фільм «Паломництво на Святу Землю» і спеціальний випуск «Слова Предстоятеля».

Святковий ефір «Інтера» 1 і 2 травня 2021 року подивилися 4,5 млн телеглядачів в Україні, ще 1,2 млн стежили за трансляцією Великодніх подій на інших телеканалах. Крім того, понад 1,2 млн осіб дивилися інтернет-трансляції на сайті inter.ua, офіційному YouTube-каналі та Facebook-сторінці «Інтера». У святкові вихідні ці трансляції потрапили в топ найпопулярніших відео українського YouTubа. В цілому завдяки телеканалу «Інтер» головні великодні події змогли подивитися 7 млн ​​глядачів в Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на inter.ua.

У нічному ефірі телеканал «Інтер» вів пряму трансляцію Святкового Богослужіння, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Завдяки телебаченню мільйони віруючих об’єдналися у спільній молитві. Щоб якомога більше людей змогли стежити за Пасхальної службою, «Інтер» зробив відкритим супутниковий сигнал трансляції для інших телеканалів. Урочисту Літургію у своєму ефірі також показали канали «Україна» і «Наш».

Також у святкові вихідні телеканал «Інтер» показав Великоднє привітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Нагадаємо, минулого року понад 6 мільйонів глядачів зустріли Великдень разом з «Інтером».

Повне відео трансляцій можна подивитися на офіційному YouTube-каналі «Інтера».

Трансляція сходження Благодатного Вогню в Храмі Воскресіння Христового на Гробі Господньому:

Трансляція Пасхального Богослужіння зі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври: 

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 425