У День Перемоги Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив заупокійну молитву у столичному Парку Слави (+фото, відео)

9 травня 2021 року у столичному Парку Вічної Слави Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив заупокійну літію за загиблими в роки Другої світової війни, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Разом з Блаженнішим владикою на могилі Невідомого Солдата молились архієреї УПЦ, духовенство Київської єпархії та віряни. Після богослужіння священнослужителі поклали квіти до монумента.

Після заупокійної молитви Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до присутніх зі словом.

«Ця велика перемога дала світові можливість існування, – підкреслив Предстоятель. – Тому що фашизм – це крайня міра суспільної гордині. А гординя нищить людину і суспільство. Нехай береже нас Господь, щоб ми були сповнені любові один до одного, терпіння один до одного і щоб більше такої трагедії, яку ми сьогодні згадуємо, у світі не повторювалось».

Насамкінець Блаженніший владика привітав присутніх з Пасхою Христовою та Днем Перемоги. Предстоятель наголосив, що сьогодні ми вшановуємо тих, хто поклав своє життя у боротьбі за можливість жити майбутнім поколінням. «Нехай Господь померлим дасть вічне життя і спасіння, а живим дасть здоров’я і благословіння», – побажав архіпастир ветеранам.

Сьогодні, у День Перемоги, в усіх храмах Української Православної Церкви підносить молитва за упокій загиблих у роки Другої світової війни.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1017