Синод УПЦ доручив КДА провести міжправославні заходи щодо богословсько-канонічного осмислення питань соборності та першості у Православній Церкві

Київська духовна академія за участі представників Помісних Церков проведе заходи, присвячені богословсько-канонічному осмисленню принципу соборності та питання першості у Православній Церкві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Таке рішення Синод УПЦ прийняв 12 травня після розгляду порушень Константинопольським Патріархатом принципу соборності Церкви через одностороннє втручання в українські церковні справи, а також помилкова інтерпретація представниками Константинопольського Патріархату окремих правил IV Вселенського Собору.

Міжнародні заходи пройдуть у 2021 році і будуть присвячені 1970-річчю Апостольського Собору в Єрусалимі та 1570-річчю IV Вселенського Собору. Ці Собори поклали початок розв’язанню важливих питань у церковному житті та ухвалили низку важливих віровчительних та канонічних рішень.

Особлива увага буде зосереджена на богословському, канонічному та історичному тлумаченні 28-го правила IV Вселенського Собору, до якого апелюють представники Константинопольського Патріархату, захищаючи свої претензії на унікальну владу у Православній Церкві.

Також Синод ухвалив провести з’їзд чернецтва Української Православної Церкви у Почаївській Лаврі.

  Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 562