У Могилів-Подільській, Чернівецько-Буковинській та Львівській єпархіях утворено нові монастирі — Священний Синод УПЦ

12 травня 2021 року під час першого в поточному році засідання Священного Синоду УПЦ було ухвалено рішення про утворення трьох чоловічих монастирів у Могилів-Подільській, Чернівецько-Буковинській та Львівській єпархіях. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Рішенням Священного Синоду утворені три чоловічі монастирі: на честь Чесного і Животворящого Хреста Господнього (Долина Хрестів) Могилів-Подільської єпархії; на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі Чернівецько-Буковинської єпархії та Свято-Воскресенський Новоафонський у Львівській єпархії.

Також, розглянувши рапорти єпархіальних архієреїв, Синод затвердив настоятеля, намісника та настоятельок для таких монастирів: Свято-Миколаївського чоловічого монастиря Могилів-Подільської єпархії; Космо-Даміанівського чоловічого монастиря Сімферопольської єпархії; Свято-Богоявленського жіночого монастиря Тернопільської єпархії; жіночого монастиря на честь святої великомучениці Варвари Білоцерківської єпархії та Свято-Успенського Єлецького жіночого монастиря Чернігівської єпархії.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2007