Паломники з України відвідали святині Кіпру та зустрілися з ієрархами Православної Церкви

З 6 по 11 травня 2021 року Молодіжним відділом Паломницького Центру при Відділі Зовнішніх Церковних Зв’язків Української Православної Церкви була організована поїздка до святинь острова Кіпр. В ході поїздки паломники відвідали головні святині острова Кіпр, зустрілися з Екзархом Єрусалимського Патріархату на Кіпрі – митрополитом Вострським Тимофієм, єпископом Месаорійським Григорієм, Головою Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків та Паломницької служби Кіпрської Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на pilgrims.in.ua.

В ході поїздки паломники відвідали головні святині острова Кіпр – монастирі Махерас та Кіккос, також вклонилися частині Животворящого Хреста Господнього в монастирі Омодос та відвідали храм святого Лазаря Четвероденного в Ларнаці. У неділю, 9 травня, паломники відвідали Божественну Літургію в храмі Семистрільної ікони Божої Матері в Алефріко. Богослужіння відбувалося настоятелем храму протоієреєм Сергієм Козловим грецькою і церковно-слов’янською мовами.

В понеділок, 10 травня, делегація мала зустріч з єпископом Месаорійським Григорієм, Головою Відділу Зовнішніх Церковних Зв’язків та Паломницької служби Кіпрської Православної Церкви. Під час спілкування були оговорені питання пов’язані з паломництвом на Кіпр для вірних УПЦ. Наприкінці теплої зустрічі Владика вручив усім пам’ятні подарунки та запевнив у своїх молитвах за мир в Україні та Церкві.

Далі група відвідала кафедральний собор св. ап. Іоанна Богослова в Нікосії і Екзархію Єрусалимського Патріархату на Кіпрі.

Цього ж дня група українських паломників зустрілася і з Екзархом Єрусалимського Патріархату на Кіпрі – митрополитом Вострським Тимофієм. Владика гостинно прийняв паломників, поділився теплими спогадами зі своїх відвідин України, а також розповів історію Єрусалимського Екзархату на Кіпрі та про сучасне становище православних на острові.

Паломники приклалися до частки мощей священномученика Філумена, які зберігаються в храмі Екзархії.

Використано фото: facebook.com/pravpoltava

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 343