У Міжнародний день сім‘ї Голова Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї звершив молебен за православні родини (фото, відео)

15 травня 2021 року, в Міжнародний день сім’ї, Голова Місії Синодального відділу Української Православної Церкви у справах сім’ї, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон звершив молебень в академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Святої Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Перед початком молебню, звертаючись до вірян, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон зазначив: “Сьогодні особливий день для кожної родини, яка просить у Бога допомоги у несенні хреста сімейного життя – міжнародний день сім’ї”.

Владика підкреслив, що “без допомоги Божої, без молитви, ми не зможемо побудувати наші сім’ї, наші домашні церкви”. За його словом, “в основу взаємовідносин чоловіка, дружини, дітей ми маємо покладати звернення до Бога, прохання про благословення свого життя і про благодать Божу для родини, яка б зміцнювалась, зростала в єдності духа, душі, тіла та у любові прославляла Бога”.

Митрополит Пантелеімон нагадав, що у 2017 році Священний Синод Української Православної Церкви затвердив особливе молитовне послідування. За цим чином і було звершено молебень.

Владиці співслужив заступник Голови Відділу ієрей Іоанн Ружицький. Разом зі священнослужителями молилися про примноження любові, взаєморозуміння, мир і достаток своїх сімей віруючі з дітьми. На офіційній сторінці УПЦ у фейсбук відбувалась пряма трансляція, завдяки чому тисячі вірян змогли приєднатися до молитви.

Міжнародний день сім’ї відзначається щорічно 15 травня, починаючи з 1994 року. Проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції про Міжнародний рік сім’ї (Резолюція № A / REC / 47/237 від 20 вересня 1993 року). Встановлення цього дня ставить за мету звернути увагу громадськості країн на численні проблеми сім’ї.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 511