Відбулося чергове пленарне засідання Синодальної Літургічної комісії Української Православної Церкви

29 травня 2021 року під головуванням митрополита Новокаховського і Генічеського Філарета у Іверському чоловічому монастирі міста Одеси з благословіння митрополита Одеського і Ізмаїльского Агафангела, на запрошення намісника обителі архієпископа Южненського Діодора, відбулося чергове пленарне засідання Літургічної Комісії при Священному Синоді УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Комісії.

Перед початком роботи Комісії була звершена заупокійна літія за видатним регентом Михайлом Семеновичем Литвиненком напередодні річниці упокоєння сповідника віри сучасності.

Комісією були розглянуті актуальні питання літургічного життя та проекти нових богослужбових чинів, які будуть представлені для розгляду на Священний Синод Української Православної Церкви.

На пленарному засіданні було також розглянуто ряд важливих питань богослужбового життя Української Православної Церкви. Зокрема, Синодальною Літургічною Комісією висловлено занепокоєння щодо випадків друку богослужбових текстів, які не проходили рецензування та не були представлені для розгляду Священним Синодом УПЦ.

Засідання розпочалося й завершилося спільною молитвою.

Після засідання учасники відвідали святині міста Одеси та Свято-Покровський скит у с.Маринівка та зустрілися з правлячим архієреєм Одеської єпархії.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1251