Митрополит Лука обговорив з представниками ОБСЄ релігійну ситуацію в Запорізькій єпархії

31 травня 2021 року митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука зустрівся з представниками ОБСЄ в режимі ZOOM-конференції. Під час зустрічі були підняті питання про вчинені напади на священнослужителів в січні, провокації проти Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Запорізької єпархії.

Як повідомляє єпархіальна прес-служба, комісарів ОБСЄ насамперед цікавило питання про вчинені в січні напади на духовенство і наскільки ретельно проводитися розслідування.

Відповідаючи на питання, владика Лука повідомив, що результатів, на жаль, немає, і представники поліції ніяк не повідомляють про хід розслідування.

Його Високопреосвященство зазначив, що з 2014 року в Запорізькій області проти Церкви проводяться різні провокації, в мережі Інтернет поширюється наклеп на архієрея і кліриків, з метою їх компрометації. Зокрема, владика повідомив про несанкціонований вхід на офіційний сайт єпархії та розміщенні від імені одного з адміністраторів матеріалу, який ганьбить кліриків. Як зазначив архієрей, всі ці дії не тільки сплановані, але і добре організовані й оплачені деякими людьми з метою очорнити та залякати духовенство.

На завершення онлайн-зустрічі, що пройшла в обстановці взаєморозуміння, комісари подякували митрополиту Луці за спілкування, пообіцяли серйозно підійти до зазначених питань і висловили бажання співпраці надалі.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 131