На Херсонщині розпочала роботу ХХ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

У понеділок, 31 травня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в селищі Лазурне на Херсонщині розпочала роботу ХХ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. 130 учасників з усіх регіонів України прибули на п’ятиденний форум, більшість із присутніх беруть участь уперше. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу УПЦ у справах молоді.

Всеукраїнські конференції 10 років поспіль проводяться Синодальним молодіжним відділом Української Православної Церкви двічі на рік і покликані сприяти налагодженню зв’язків між організаціями і структурами, що працюють з молоддю, та інформувати молодіжних діячів про актуальні тенденції в різних галузях сучасності.

Двадцятий форум розпочався з урочистого молебню про прикликання Духа Святого на початок доброї справи, після якого голова Синодального молодіжного відділу архієпископ Обухівський Іона передав учасникам благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Також було оголошено вітальне слово від митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна.

У своєму виступі архієпископ Іона підбив підсумки роботи минулих 19 конференцій та подякував присутнім за їхнє багаторічне служіння молоді. Десять років тому на першу конференцію прибуло близько 27 учасників, відтоді форум збирає щораз більшу кількість осіб.

Упродовж наступних трьох днів буде розглянуто питання, актуальні для сучасної молодої людини. Вакцинація, постковідний синдром; дослідження дитячої злочинності та домашнього насильства; досвід організації навчального закладу на парафії; взаємодія з молоддю в реабілітаційних центрах; пастирська турбота про дітей з інвалідністю тощо.

Завершиться захід урочистою Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі селища Лазурне.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 612