У Вознесенській єпархії спростували заяви ЗМІ про т.зв. «перехід»: парафія в Первомайську є вірною УПЦ

Парафія Михайлівського храму в м. Первомайську Миколаївської області передала до ОДА підписи про рішення залишитися в канонічній Українській Православній Церкві. Заяви про бажання кудись перейти роблять сторонні люди, які взагалі не є парафіянами. Про це розповів секретар Вознесенської єпархії протоієрей Михаїл Киряк, коментуючи повідомлення в ЗМІ про нібито бажання переходу релігійної громади, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на СПЖ.

За словами секретаря Вознесенської єпархії, ситуація навколо Михайлівського храму УПЦ періодично нагнітається вже кілька років.

Ініціатором цього є невелика група людей, які проживають в околицях і не є парафіянами храму. Вони збирали підписи і навіть відправляли їх до «ПЦУ», але навіть відповіді не отримали у зв’язку з нечисленністю звернених.

Саме тому парафіяни Михайлівського храму провели збори, на яких засвідчили відмову від будь-яких переходів, а документально оформлене рішення громади залишитися в лоні канонічної УПЦ відправили до обласної державної адміністрації.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 436