Українська Православна Церква передала 10 тис. упаковок антибіотиків БФ «Міжнародна медична допомога» на Схід України (+відео)

9 червня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія голові правління Міжнародної благодійної організації «Міжнародна Медична Допомога» Іллі Богомолову у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі було передано 10 тис. упаковок антибіотиків для жителів прифронтової зони на Сході України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Медикаменти отримав від БФ на честь «Бориса і Гліба» Соціальний відділ Києво-Печерської Лаври, й з благословення настоятеля обителі митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла передав Синодальному відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

Про це розповів під час брифінгу для ЗМІ ієромонах Онуфрій (Жидков), працівник Соціального відділу Києво-Печерської Лаври.

Голова Синодального відділу УПЦ протоієрей Сергій Екшиян зазначив, що було вирішено передати дані медикаменти благодійній організації «Міжнародна медична допомога».

Голова цього фонду Ілля Богомолов своєю чергою повідомив, що антибіотики відвезуть на Схід України, де працюють декілька машин швидкої допомоги та реанімаційні пункти, які обслуговують так звану «сіру смугу».

«Всі препарати підуть особливо нужденним людям, які живуть в 5 км від лінії конфлікту. У них немає роботи, зарплати немає, грошей немає. Вони хворіють, просять допомоги, а допомогти нічим, тому що у нас є теж свій бюджет, все розписано. Тепер наші працівники, будуть давати безплатно препарати тим нужденним, яким він потрібен. Це препарат чудовий, третього покоління, хороший антибіотик, бере багато хвороб, навіть хронічні лікує при правильному застосуванні. Це неоціненна допомога»,— сказав він.

Ліки також надаватимуться людям, які перетинають КПП з метою отримати відповідну лікарську допомогу. За словами Іллі Богомолова, цієї партії препаратів має вистачити на 4-5 місяців.

Голова Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Сергій Екшіян наголосив, що відділ й надалі буде намагатися допомогти — і різним єпархіям, і нужденним в столиці.

«Ліки в потрібній кількості будуть передаватися тим категоріям людей, які не можуть оплатити своє лікування. Це в основному люди похилого віку. І в Києві таких людей теж дуже багато», — пояснив священик.

Пряма трансляція брифінгу велася на офіційній сторінці УПЦ у фейсбук.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 260