Святіший Патріарх Кирил привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з 50-річчям служіння у священному сані

Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил привітав Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з 50-річчям служіння у священному сані. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на patriarchia.ru.

Його Блаженству, Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України

Ваше Блаженство, возлюблений у Господі Владика!

Прийміть щирі вітання зі знаменною датою – півстолітнім ювілеєм служіння у священному сані.

Полюбивши Господа всім серцем і зрозумівши, що все из Него, Им и к Нему (Рим. 11:36), Ви вирішили здобувати богословську освіту і присвятити своє життя Творцю всього.

Через деякий час Ви відреклися от мира и сущих в мире, дабы без порока, неосужденно и непреткновенно исправить намерение монашеского образа (послідування чернечого постригу), прийняли священний сан і приступили до виконання різних послухів.

Ваші труди знайшли милість в очах Божих, і через роки Він закликав Вас до вищої міри церковного служіння. Більш як тридцять років Ви звершуєте архіпастирське служіння в Україні, переконливо свідчите близьким і далеким про красу православної віри, захищаючи стадо Христових словесних овець від производящих разделения и соблазны вопреки учению (Рим. 16:17).

За минулий час під Вашим мудрим керівництвом воістину багато зроблено для розвитку церковного життя: відреставровані й побудовані нові храми, відроджені монастирі, здійснюється просвітницьке, катехізаторське і соціальне служіння. Ви незмінно відкриті до діалогу і взаємодії з органами державної влади та громадськими інститутами, представниками науки, освіти та культури.

Зважаючи на Ваші архієрейські труди та у зв’язку знаменною датою, яка відзначається,  вважаю справедливим удостоїти Вас ордена преподобного Серафима Саровського (I ступеня).

Господь Вседержитель нехай відновить Ваші душевні й тілесні сили, дарує бадьорість духу і Свою щедру допомогу в подальшому архіпастирському служінні на користь церковну.

З любов’ю у Христі

+ КИРИЛ, ПАТРІАРХ МОСКОВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ

Просмотров: 1212