Предстоятель звершив заупокійне богослужіння у сьомі роковини смерті Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) (+відео)

5 липня 2021 року, у сьомі роковини з дня кончини Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, +2014), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці та панахиду на могилі спочилого Предстоятеля УПЦ, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Бородянський Марк, клірики Академічного храму та гості у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київської духовної академії.

5 липня 2014 року на 79-му році життя відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) після тривалої і виснажливої хвороби. Його Блаженство очолював Українську Православну Церкву протягом більш ніж 20 років (з 27.05.1992 по 05.07.2014). Первосвятительське служіння Блаженнішого владики Володимира відзначилось плідністю і значним розквітом церковного життя в Україні.

За Літургією були піднесені сугубі молитви за упокій душі Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після закінчення Божественної літургії на могилі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулася панахида за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви. Потім Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив заупокійну літію на могилі новоспочилого митрополита Митрофана (Юрчука).

Нагадаємо, у день пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння у Києво-Печерській лаврі.  

Просмотров: 2295