У Новокаховській єпархії попередили про загрозу провокацій внаслідок хакерського злому e-mail керуючого єпархією та єпархіального управління

Внаслідок хакерської атаки зловмисники отримали несанкціонований доступ до акаунту електронної пошти Новокаховської єпархії та особистої електронної пошти митрополита Новокаховського і Генічеського Філарета. В єпархії попередили про видалення зазначених акаунтів та застерегли, що у випадку появи дезінформації, в тому числі розсилки «діп-фейків» проти Церкви із поштових скриньок єпархіального управління та керуючого єпархією, сприймати як фальсифікацію і провокацію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Новокаховської єпархії.

«Будь-які повідомлення, що в майбутньому можуть надходити з зазначених адрес (відомо, що шахраї володіють технікою підміни адреси відправника електронного листа), просимо вважати недійсними і такими, що не мають відношення до Новокаховської єпархії», – зазначили зокрема в єпархії та не виключили ймовірність появи різної дезінформації, в тому числі розсилки «діп-фейків» — документів, фото, аудіо- та відеоматеріалів різноманітного характеру, спрямованих на дискредитацію Церкви.

У випадку з’яви подібного роду фальсифікацій, як наголосили в Новокаховській єпархії, слід сприймати як неправду і провокацію —«намагання зловмисників сфабрикувати матеріали для розпалювання антицерковних настроїв та міжконфесійної ворожнечі, підриву авторитету Церкви та священнослужителів».

Як зазначили в єпархії, документи до єпархіального управління наразі можна надсилати у друкованому вигляді («Укрпошта», «Нова Пошта» тощо).

Для телефонних дзвінків доступні номери стаціонарних телефонів керуючого архієрея та канцелярії єпархії. За необхідності можна користуватися месенджерами (Viber, WhatsApp, Telegram) керуючого та співробітників єпархії.

Окрім того, на невизначений час призупиняється діяльність офіційного сайту Новокаховської єпархії.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 244