Представники ГС «Миряни» обговорили з ОБСЄ важливість міжрелігійного миру

На запрошення Організації з безпеки і співробітництва в Європі відбулася зустріч із представниками ГС «Миряни», під час якої були обговорені питання про громадську спілку, що хвилюють православних українців, та чому сьогодні віряни об’єднуються. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на Telegram-канал ГС«Миряни». 


«Українською, російською, англійською та іспанською мовами ми говорили про те, що зрозуміло кожному без перекладу, а саме, що думка більшості має бути почута, що міжрелігійний мир є вкрай важливим для будь-якої демократичної держави», – зазначили у ГС «Миряни».

Як зауважили у спілці, представники моніторингової місії в Україні почули відповіді на всі питання про ГС «Миряни», що хвилює мільйони православних українців, та те, чому сьогодні вони об’єднуються.

«Ми відкрито говорили про наші цілі та плани на майбутнє, особливо щодо просвітницької діяльності, яка спрямована на підтримку християнських цінностей, що є традиційними для українського суспільства», – додали у ГС «Миряни» та підсумували: «Питання миру і війни, ставлення до інших конфесій, до пандемії коронавірусу, до влади і держави були не менш важливими. Ми дякуємо представникам міжнародної організації за можливість дати на них відповідь».

Нагадаємо, раніше відбулася зустріч представників громадської спілки вірян Української Православної Церкви «Миряни» із радником Голови Офісу Президента Михайлом Подоляком. Головною темою зустрічі було порушення конституційних прав вірян Української Православної Церкви.

А 15 червня понад 20 тисяч вірян і духовенство УПЦ звершили молитовне стояння біля Верховної Ради та Офісу Президента заради релігійного миру в Україні.

  Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 156