Під Києвом пройде III Всеукраїнський православний молодіжний фестиваль «OrthoFest»

З 27 липня по 1 серпня 2021 року пройде III Всеукраїнський православний молодіжний фестиваль «OrthoFest» у форматі наметового містечка під Києвом. Організатор – Синодальний відділ УПЦ у справах молоді, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на foma.in.ua.

На учасників чекають цікаві зустрічі, воркшопи, квести, спортивні ігри, спілкування в колі одновірців. Обов’язковий щорічний пункт програми фестивалю – участь в молебні на Володимирській гірці та Хресному ході, що проходять у Києві 27 липня з нагоди Дня Хрещення Русі. Крім того, традиційно в одну з ночей фестивалю прямо в наметовому містечку служать Божественну літургію.

«Мета проведення фестивалю – збір православної молоді з усіх регіонів України, щоб показати їм самим і зовнішнім людям, що є то, що об’єднує всіх на території нашої країни, яку розривають суперечності, – це Православна віра», – зазначив голова відділу архієпископ Обухівський Іона ще під час першого фестивалю.

Реєстрація відкрита для тих, кому не менше 16-ти і не більше 35-ти років. Триватиме вона до 21 липня, але, оскільки кількість місць обмежена (всього – 250), може завершитися раніше. Для участі потрібно заповнити онлайн-форму і перерахувати передоплату (половину вартості участі). Хто бажає стати волонтером, також має заповнити онлайн-форму.

Контактні телефони: 095-428-81-85 (Юлія Жиліна), 066-202-60-07 (Олена Гутова), 099-075-40-94 (Мирослава Левченко), 050-850-10-37 (Ольга Кірьяновська). Контактний e-mail: [email protected]

Телефон для реєстрації волонтером: 095-431-83-81 (Кетеліна Григор).

Подробиці будуть опубліковані на сайті фестивалю.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 838