Відкрито акредитацію для ЗМІ на урочистості 27-28 липня на честь 1033-ліття Хрещення Русі

Відкрито акредитацію журналістів центральних і регіональних ЗМІ на святкові заходи 27-28 липня у Києві з нагоди 1033-ліття Хрещення Київської Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – на Володимирській гірці та у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Акредитацію представників центральних і регіональних ЗМІ, яка триватиме до 25 липня, проводить Центр інформації Української Православної Церкви. Як повідомляють організатори, після 16:00 цього дня списки на отримання перепусток будуть закриті.

Потрапити на події тільки за редакційними посвідченнями буде неможливо.

Вхід журналістів на Володимирську гірку звершуватиметься виключно за перепустками й списками, які знаходитимуться в охорони заходу. Акредитовані журналісти отримають інформацію про всі події, час і місце проведення заходів.

На Володимирській гірці біля пам’ятника князю Володимиру будуть позначені території: «Телебачення», «Преса» (план-схему з позначками журналісти отримають на особисту електронну пошту, яку вкажуть під час акредитації).

Напередодні урочистостей у Києво-Печерській Лаврі відбудеться брифінг з нагоди прибуття до столиці святих мощей і чудотворних ікон Богородиці. Святині прикрашатимуть для участі в урочистостях (час і місце акредитованим ЗМІ буде повідомлено додатково).

27 липня о 13.00 на Володимирській гірці розпочнеться молебень, який очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Після молебну Предстоятель привітає віруючих з Днем Хрещення Русі.

О 13.30-13.40 розпочнеться Хресний хід зі святинями: від Володимирської гірки – до Києво-Печерської лаври.

Звертаючи увагу на досвід минулих років, Центр інформації просить телеканали та інформаційні агентства акредитувати на події 27 липня дві знімальні групи.

Перша група може бути присутньою на Володимирській гірці та висвітлити події 12.30-13.40. З моменту руху Хресного ходу ця група зазвичай залишається заблокована потоком людей на виході з Володимирської гірки.

Друга група зможе зняти рух Хресного ходу центральними вулицями столиці та побувати на брифінгу за підсумками події.

О 15.00 в Києво-Печерській Лаврі розпочнеться брифінг, на якому будуть оголошені подробиці Хресного ходу, названі кількість і географія учасників, дана оцінка важливості події у житті Церкви і всієї України.

 О 17.00 на площі перед Успенським собором розпочнеться всенічне бдіння. Святині будуть знаходитися у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських і доступні для поклоніння всю ніч.

28 липня о 07.45 у Києво-Печерській Лаврі розпочнеться брифінг, на якому будуть повідомлені подробиці урочистостей на честь Дня Хрещення Русі в різних регіонах України і анонсований всеукраїнський дзвін благовіст – акція «Слава Тобі, Боже!».

О 09.00 на площі перед Успенським собором розпочнеться святкова Божественна літургія. Під час богослужіння віруючі зможуть вклонитися святиням.

Акредитація ЗМІ обов’язкова. Заявки приймаються на електронну пошту [email protected], про відправку листа повідомляйте за телефонами (066) 095 14 76 або (068) 876 50 96.

ВАЖЛИВО! ЗАЯВКА повинна містити: ПІБ представника ЗМІ (без скорочень), посаду, номер мобільного, електронну адресу журналіста, назву події, на яку відбувається акредитація.

Акредитація триватиме до 25 липня, 16.00.

Якщо редакція планує, щоб один її представник забрав перепустки на всю групу, треба надати письмову ДОВІРЕНІСТЬ на редакційному бланку (підпис керівника, печатка організації) з ПІБ співробітників, на яких він отримує перепустки та зазначенням їхніх посад, номерів мобільних та електронних адрес – для оперативного інформування про зміни й подробиці заходів.

 Акредитовані журналісти зможуть отримати перепустки 26 липня з 09.00 до 20.00 у Києво-Печерській Лаврі, корпус 70-А, Центр інформації УПЦ. Для отримання перепустки потрібно буде пред’явити журналістське посвідчення ЗМІ та паспорт.

УВАГА! На святкових заходах при собі обов’язково мати перепустку, паспорт і посвідчення редакції, від якої акредитовано журналіста.

 

Просмотров: 454