Апеляційний суд скасував незаконне рішення щодо парафії УПЦ в Задубрівці, прийняте на користь «ПЦУ»

29 липня 2021 року Чернівецький апеляційний суд скасував незаконне рішення Заставнівського районного суду від 12 травня, яким було фактично узаконено незаконну перереєстрацію парафії УПЦ на користь «ПЦУ» в селі Задубрівка, Чернівецької області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку релігійної громади УПЦ у Фейсбук.

Зазначається, що 12 травня 2021 року Заставнівським районним судом було прийнято рішення, яким фактично узаконено рейдерське захоплення релігійної громади УПЦ в села Задубрівка на користь «ПЦУ» шляхом внесення змін до Статуту релігійної громади «православними віруючими» мешканцями села.

Члени релігійної громади УПЦ села Задубрівка, не погоджуючись з вказаним рішенням, підготували та направили до суду апеляційні скарги в яких просили скасувати рішення, закрити впровадження, а справу направити до Господарського суду міста Києва.

Постанова від 29.07.21 р. в справі №716/741/20 Чернівецький апеляційний суд буде розміщення у строки встановленні законом в офіційному реєстрі.

29 липня парафіяни опублікували відео з засідання Апеляційного суду, у якому суддя озвучив дане рішення.

Просмотров: 387